Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

İleri Çocuk Kitapları Editörlüğü Atölyesi Başlıyor!

Online Çocuk Kitapları Yayıncılığı ve Editörlüğüne Giriş atölyesinin devamı olan Online İleri Çocuk Kitabı Editörlüğü atölyesi işin mutfağındaki işleyişi ele alıyor. Bir dosyanın kitaba dönüşme sürecini yöneten editörün tek başına ve ekiple birlikte yapması gerekenler, karşılaşabileceği zorlayıcı durumlar atölyede uygulamalarla anlatılacak.

Çocuk kitapları yazarı ve deneyimli editör Ebru Akkaş’ın yönetiminde gerçekleşecek atölyede katılımcılar bir dosyanın kitaba dönüşmesi sürecini birebir olarak görecek ve bu sürecin her parçasında gerekli çalışmaları yapacaktır.

Not: Katılımcıların TYB’nin düzenlediği Online Çocuk Kitapları Yayıncılığı ve Editörlüğüne Giriş atölyesini ya da başka bir editörlük atölyesini bitirmiş olmaları gerekmektedir. Yayınevlerinde editör olarak çalışanlar da katılabilirler.

DİKKAT: İlk ders 17 Mayıs Çarşamba, diğerleri ise perşembe günleri yapılacaktır.

Ön kayıt için tıklayınız.

Eğitim programına buradan ulaşabilirsiniz

Eğitmen: Ebru Akkaş

Süre: 4 hafta, 12 saat

Saatler:  19:00 – 22:00

Ücret: 1.750TL (KDV dahildir)*

Son Başvuru Tarihi:12 Mayıs 2023, Cuma

Kontenjan: 12 kişi

Banka Hesap Bilgileri**
Türkiye Yayıncılar ve Yayın Dağıtımcıları Birliği İktisadi İşletmesi
Yapı Kredi Bankası Özel Bankacılık 410 Beyoğlu Şubesi
Hesap No: 44315771
IBAN: TR56 0006 7010 0000 0044 3157 71

*Türkiye Yayıncılar Birliği üyelerine %20 indirim uygulanır. İndirimli fiyat 1.400 TL (KDV Dahil)’dir.
**Dekont açıklaması olarak “İleri Çocuk Kitapları Editörlük Atölyesi Katılım Bedeli” yazılmasını ve dekontunuzu info@turkyaybir.org.tr adresimize yönlendirmenizi rica ederiz.

Adres: Zoom üzerinden yapılacak eğitime dair bağlantı katılımcılara eğitmenleri tarafından program öncesi e-postayla gönderilecektir.