Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

“Hayatımız Kitap” Programı 24 Eylül’de Başlıyor!

Türkiye Yayıncılar Birliği yeni bir online programa başlıyor: “Hayatımız Kitap”

Zoom ve Youtube üzerinden online gerçekleşecek programı Metin Celal ve Sibel Oral dönüşümlü olarak yönetecekler.

Uzun yıllardır yayıncılık dünyasına değerli katkılar sunmuş yayıncı ve yazar Metin Celal, iki haftada bir perşembe günleri yayıncılar, genel yayın yönetmenleri ve editörlerle sohbet edecek; yayıncılık sektöründeki gelişmeler, sorunlar, çözüm yolları, yayın politikaları ve okuma kültürü konularında yoğunlaşan bir program içeriğiyle seyircilerle birlikte olacak.

Deneyimli gazeteci ve yazar Sibel Oral iki haftada bir perşembe günleri yazarlarla sohbet ederek yazma deneyimleri, yeni kitapları ve Türkiye’de okur eğilimleri ve okuma kültürü konularında yoğunlaşan bir program içeriğiyle seyircilerle buluşacak.

24 Eylül 2020 günü Sibel Oral moderatörlüğünde gerçekleşecek ilk programın konuğu yazar Yalçın Tosun olacak!

Her Perşembe saat 21:00- 21.45 arasında online olarak yayınlanacak “Hayatımız Kitap” programının hedefi yayıncılık sektörünün paydaşlarını bir platform üzerinde bir araya getirerek gerek sektörde çalışanları gerekse sektörle ilgili kişileri, öğrencileri ve yayıncıları bilgilendirme; ufuk açıcı sohbetlerle geleceğe dair öngörülere, sorunlara, yeni fikirlere açık programlar gerçekleştirmek; topluma yayıncılığı anlatmak; okumanın önemi ve gerekliliği konusunda bilinç kazandırmak ve yayıncılık sektörüne itibar kazandırmak olacak.

Yayın linki Türkiye Yayıncılar Birliği’nin sosyal medya hesaplarından ilan edilecek. Zoom üzerinden yapılacak program, Türkiye Yayıncılar Birliği’nin YouTube hesabından da canlı yayınlanacak.

0 Yorum

Henüz bir yorum bulunmuyor

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir