Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

10. Türkiye Yayıncılık Kurultayı’nın Tarihleri Açıklandı!

Yayıncılık sektörünün ilgiyle beklediği 10. Türkiye Yayıncılık Kurultayı 15-16 Haziran 2022 tarihleri arasında düzenlenecek.

Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından 2004 yılından beri iki yılda bir yayıncılık alanındaki gelişmeleri yakından takip etmek, sektörün sorunlarını ulusal ve uluslararası paydaşlarıyla tartışarak çözüm önerilerini bulabilmek adına farklı başlıklarda pek çok konuyu uzmanlarıyla birlikte ele alan Türkiye Yayıncılık Kurultayı, bu sene 15-16 Haziran 2022 tarihleri arasında çevrimiçinde gerçekleştirilecek.

Uluslararası alanda savaşın karanlığından geçerken, ülkemiz içindeki ekonomik, politik ve toplumsal koşulların zorluğuna rağmen en iyi bildiğimiz işi yapıyor, sabırla ve inatla yeni kitaplar yayımlayarak pandeminin gölgesinden aydınlığa çıkmaya çalışıyoruz.  Bu amaçla, 15-16 Haziran 2022 tarihleri arasında pandemi sonrasında yayıncılığımızın geleceğine bakmaya odaklanacağız. Kurultay’da, yayıncılıkta tarihi kriz koşulları, yayınlama özgürlüğü, kültürel çeşitliliğin korunması dijital dönüşüm, yeni iş modelleri ve yayıncılıkta güncel yasal düzenlemeler gibi konuları ele alacağız.

Çevrimiçinde buluşarak mesafeleri kaldıracağımız 10. Türkiye Yayıncılık Kurultayı’nı yayıncılığımızın duayenlerinden değerli büyüğümüz Mehmet Ali Yalçın’a adıyoruz.
 

Basın bülteni için tıklayınız.

Türkiye Yayıncılar Birliği logo

10. Türkiye Yayıncılık Kurultayı logo

Mehmet Ali Yalçın fotoğraf