Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

TÜYAP Diyarbakır 6. Kitap Fuarı Onur Konuğu Mıgırdiç Margosyan

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle hazırlanan Diyarbakır 6. Kitap Fuarı, 25-30 Eylül 2018 tarihleri arasında TÜYAP Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkıları olacak, 120 yayınevinin katılımıyla hazırlanan Diyarbakır 6. Kitap Fuarı panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 60 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacak. Altı gün boyunca etkinlikler ve imza günlerinde yüzlerce yazar okurlarıyla buluşma fırsatı yakalayacak. Fuarın ayrıntılı etkinlik programı eylül ayında açıklanacak.

Diyarbakır 6. Kitap Fuarı Onur Konuğu yazar Mıgırdiç Margosyan. Fuar süresince düzenlenecek panel ve söyleşilerde Margosyan’ın edebiyatı, eserleri ve yaşamı ele alınacak, TÜYAP tarafından kendisi için armağan kitap hazırlanacak.

Girişin ücretsiz olduğu Diyarbakır Kitap Fuarı her gün 10.00-19.30, kapanış günü 30 Eylül 2018 Pazar günü ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Yenilenen fuar web sitesinden güncel haberleri, konuk yazarları, ulaşım bilgilerini, etkinlikleri ve imza günlerini takip edebilirsiniz.

www.diyarbakirkitapfuari.com

facebook/diyarbakirkitapfuari

twitter/kitapfuari

instagram/kitapfuari hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0 Yorum

Henüz bir yorum bulunmuyor

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir