Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

İLERİ DÜZEY EDİTÖRLÜK ATÖLYESİ BAŞLIYOR

Türkiye Yayıncılar Birliği ve Bilgi Akademi işbirliğiyle hazırlanan İleri Düzey Editörlük Atölyesi 16 Şubat’ta başlıyor!

Türkiye Yayıncılar Birliği ve Bilgi Akademinin ortaklaşa yürüttüğü yayıncılık eğitimleri dizisinin yeni programı İleri Düzey Editörlük Atölyesi 16 Şubat 2019-9 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlenecek.

Katılımcıların kolaylıkla ulaşım sağlaması için bu dönem atölyeleri Gümüşsuyu’nda gerçekleştirilecek. 4 hafta sürecek olan İleri Düzey Editörlük Atölyesi cumartesi günleri 10.00-14.00 saatleri arasında düzenlenecek.

Yayıncılıkta Editörlük atölyesinin devamı niteliğindeki İleri Düzey Editörlük Atölyesi’nin koordinatörlüğünü ve eğitmenliğini Sevengül Sönmez yapıyor. Atölyede, bir editörün metnin kurgusundan, teknik bilgilere, yazarlarla kurulacak ilişkilerin püf noktalarından, tasarımcıyla çalışmanın inceliklerine kadar bir editörün tek başına ve ekiple birlikte yapması gerekenler örnekler üzerinden tüm detaylarıyla anlatılacak. Katılımcılar bir dosyanın kitaba dönüşmesi sürecini birebir olarak görecek ve bu sürecin her parçasında gerekli çalışmaları yapacaklar.

Bu atölyeyi yayıncılıkta yeni alanları tanımak ve kendini geliştirmek isteyenlere tavsiye ediyoruz.

Süre: 4 hafta, toplam 16 saat
Tarih: 16 Şubat 2019-9 Mart 2019

Yer: İsmet İnönü Cad. Işık Apt. No:53 K:2 D:3 34437 Gümüşsuyu/BEYOĞLU

Ücret: 1.200 TL (KDV dahil)
NOT: *Türkiye Yayıncılar Birliği üyelerine %30 indirim uygulanmaktadır (840 TL KDV dahil).
İletişim: bilgi@bilgi-akademi.com

0 Yorum

Henüz bir yorum bulunmuyor

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir