Yanıt Yayınları

Yanıt Yayınları
Ticari Unvanı Yanıt Yayıncılık Eğitim İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Kuruluş Tarihi 2016
Yetkili Kişiler

Harun Tursun

İletişim

Adres: Doğu Mah.Güldibi Sok.No:17 Alibey Evleri İstanbul/Pendik

Tel: 0 216 354 38 39

Fax: 0 216 354 38 36

Email: [email protected]

Web: www.yntyanit.com

Özgeçmiş

Geleceğin aydınlık dünyasında karanlıkta kalmamaya çalışan milletlerin en çok üzerine titrediği konu, eğitimdir. Eğitilmiş nesillerin, üyesi bulundukları topluma ve ülkesine katkı sağlayacağı gerçeği en somut hâliyle karşımızda durmaktadır. YANIT YAYINLARI, bu gerçeğin farkında olarak “yenilikçi, özgün ve nitelikli yayın” anlayışı ile ortaokul ve lise öğrenimi gören öğrencilerimize yardımcı olmak amacıyla çalışmalarına başlamıştır.
Kurumumuz bu anlayış çerçevesinde, gerek öğretim programlarını gerekse sınav sistemlerini yakından takip etmekte, uzman eğitimci kadromuz engin bilgi ve deneyimlerini yayınlarımıza yansıtmaktadır. Kısa sayılabilecek bir zaman içinde, alanında yeni bir ses, yeni bir soluk, parlayan bir yıldız olmuş yayınlarımız, eğitimle ilgili çevrelerin takdirini toplamayı başarmıştır. Logomuzu taşıyan bütün kitaplar; bilgi, donanım ve deneyim ile dikilen, özveriyle sulanıp büyütülen fidanların birer meyvesidir.

Çok yönlü bir içeriğe sahip olan yayınlarımız tümevarım yöntemiyle hazırlanmaktadır. Konu anlatım kitaplarımızın, soru bankalarımızın ve denemelerimizin içeriği; MEB müfredatına uygun olarak, bilgiyi uygulamaya, analiz ve sentez yetisini geliştirmeye uygun biçimde oluşturulmaktadır.
Öğrencilerimizin derslerinde başarılı olmak ve hayallerini süsleyen okullara girebilmek için gösterdikleri çabanın farkındayız. YANIT YAYINLARI olarak bu zorlu yolda öğrencilerimizin yanında ve güvendikleri bir güç olmak niyetimiz, karşılığını bulmuştur. Öğrencilerimizin gereksinimlerini göz ardı etmeden yaptığımız çalışmaların bundan önce ve şimdi olduğu gibi, bundan sonra da hak ettiği yerde olacağından en küçük bir kuşkumuz yoktur.
YANIT YAYINLARI, değerli öğretmenlerimizin ve geleceğine istediği yönde şekil vermeye çalışan öğrencilerimizin en seçkin adresi olarak kalmak için “yenilikçi, özgün ve nitelikli olma” ilkesiyle çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Yayıncılık Alanı Eğitim

Yayıncılık Dünyasından ve Duyurularımızdan Haberdar Olun.

Türkiye Yayıncılar Birliği E-Bültenine Abone Olmak İçin abonelik formunu doldurmanız yeterlidir.

E-Bülten üyeliği için kaydınız alındı.