Akademisyen Yayınevi

Akademisyen Yayınevi
Ticari Unvanı Akademisyen Yayınevi Kitapevi Dağ. Bilg. Tercümanlık İth. İhr. Tic. A.Ş
Kuruluş Tarihi 2011
Yetkili Kişiler

Yasin Dilmen

İletişim

Adres: Sağlık Mah. Halk Sok. No:5/A, Kızılay, 06430 Yenişehir-Çankaya/Ankara

Tel: 0312 431 1633

Mail: [email protected]

Web: www.akademisyen.com

Özgeçmiş

Akademisyen Kitabevi uluslararası yayıncı kriterlerine uygun bir yayınevidir. Uluslararası düzeyde düzenli bir şekilde faaliyet göstermektedir. Yayınlamış olduğu kitaplar dünyanın önde gelen üniversitelerinde ve kütüphanelerinde bulunmaktadır.

Akademisyen Yayınevi 24/02/2011 yılında kurulmuş olup,Akademik alanda, Sağlık bilimleri, Fen bilimleri, Sosyal bilimler ve kültürel alanda şu ana kadar 750 adet yayın çıkarmıştır. Çalışma ilkelerini kalite, güven ve dürüstlük üzerine kuran yayınevimiz yabancı dilde basımlı yayınların telif haklarını alarak Türkçe çevirimini sağlayıp basımı yaparak yayınlamış olup, ayrıca Ülkemizdeki akademisyenler tarafından yazılan Türkçe eserleri de yayınlamaktadır. İngilizce olarakta uluslararası yayını bulunmaktadır.

Şirketimiz, yurt dışı basımlı her türlü kitabında ithalatını yapmaktan, siz değerli müşterilerine hizmetine sunmaktan mutluluk duymaktadır. Kaliteli hizmet, güvene dayalı çalışma anlayışı ve dürüstlük Akademisyen kitabevinin ilkeleridir. Başlangıçtan günümüze duraksamadan ilerleyip yayıncılığını dünya standartlarına taşıyan Akademisyen Kitabevi, bu başarısını gelecekte de sürdürmeye devam edecektir.

Yayıncılık Dünyasından ve Duyurularımızdan Haberdar Olun.

Türkiye Yayıncılar Birliği E-Bültenine Abone Olmak İçin abonelik formunu doldurmanız yeterlidir.

E-Bülten üyeliği için kaydınız alındı.