Türkiye Yayıncılar Birliği ve Bilgi Akademi işbirliğiyle hazırlanan İleri Düzey Editörlük Atölyesi yoğun talep üzerine ikinci kez düzenleniyor!

Türkiye Yayıncılar Birliği ve Bilgi Akademi’nin ortaklaşa yürüttüğü yayıncılık eğitimleri dizisinin yeni programı İleri Düzey Editörlük Atölyesi 16 Mart-6 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecek.

Katılımcıların kolaylıkla ulaşım sağlaması için bu dönem atölyeleri Gümüşsuyu’nda gerçekleştirilecek. 4 hafta sürecek olan İleri Düzey Editörlük Atölyesi Cumartesi günleri 10.00-14.00 saatleri arasında düzenlenecek.

Yayıncılıkta Editörlük atölyesinin devamı niteliğindeki İleri Düzey Editörlük Atölyesi’nin koordinatörlüğünü ve eğitmenliğini Sevengül Sönmez yapıyor. Atölyede, bir editörün metnin kurgusundan, teknik bilgilere, yazarlarla kurulacak ilişkilerin püf noktalarından, tasarımcıyla çalışmanın inceliklerine kadar bir editörün tek başına ve ekiple birlikte yapması gerekenler örnekler üzerinden tüm detaylarıyla anlatılacak. Katılımcılar bir dosyanın kitaba dönüşmesi sürecini birebir olarak görecek ve bu sürecin her parçasında gerekli çalışmaları yapacaklar.

Bu atölyeyi yayıncılıkta yeni alanları tanımak ve kendini geliştirmek isteyenlere tavsiye ediyoruz.

Süre: 4 hafta, toplam 16 saat
Tarih: 16 Mart-6 Nisan 2019
Eğitim Yeri: İnönü Cad. Işık Apt. No:53 K:2 D:3 Gümüşsuyu/Beyoğlu-İstanbul
Ücret: 1.200 TL (KDV dahil)
NOT: *Türkiye Yayıncılar Birliği üyelerine %30 indirim uygulanmaktadır (840 TL KDV dahil).
İletişim: [email protected]
Kayıt için tıklayınız.

Yayıncılık Dünyasından ve Duyurularımızdan Haberdar Olun.

Türkiye Yayıncılar Birliği E-Bültenine Abone Olmak İçin abonelik formunu doldurmanız yeterlidir.

E-Bülten üyeliği için kaydınız alındı.