Türkiye Yayıncılar Birliği’nin iki yılda bir düzenlediği Türkiye Yayıncılık Kurultayı’nın dokuzuncusu, 25-26 Haziran 2020 tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek! COVID-19 pandemisinin yarattığı sıra dışı bir dönemde Türkiye’den farklı alanlarda uzman yayıncıları, yazarları ve yayıncılık paydaşlarını, uluslararası meslektaşlarıyla bir araya getirecek online kurultayda sektörün öncelikli sorunları ayrıntılarıyla tartışılacak. Tüm konuşmacıları yakından tanımanız için hazırladığımız kitapçık için tıklayınız.

25-26 Haziran 2020 tarihlerinde gerçekleşecek 9. Türkiye Yayıncılık Kurultayı OnlineTürkiye Yayıncılar Birliği’ne uzun yıllar hizmet vermiş eski başkanlardan Çetin Tüzüner’in anısına adanıyor. Online kurultay, yayıncılık dünyasına ve kitaplara ilgi duyan herkesin katılımına açık.

9. Türkiye Yayıncılık Kurultayı Online, Türkiye’den ve dünyadan uzman yayıncıları ve yayıncılık paydaşlarını internet üzerinden bir araya getirerek yayıncılık sektörünün geleceğine ışık tutmayı hedefliyor. Kurultay programında yer alan oturumlar, sektörün geçirdiği bu olağanüstü dönemde ortak sorunları, ihtiyaçları ve eğilimleri üretken bir diyalog zemininde gündeme taşıyor.

Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından düzenlenecek olan 9. Yayıncılık Kurultayı Online’ın ayrıntılı programı için tıklayınız.

Zoom webinar program üzerinden yayınlanacak kurultayın bağlantıları; 

25 Haziran
Kurultayımız Zoom Webinar bağlantısı üzerinden gerçekleşecektir.
https://us02web.zoom.us/j/87848593399 bağlantısı ile katılım sağlayabilirsiniz.
Meeting ID: 878 4859 3399

26 Haziran
Kurultayımız Zoom Webinar bağlantısı üzerinden gerçekleşecektir.
https://us02web.zoom.us/j/85775195955 bağlantısı ile katılım sağlayabilirsiniz.
Meeting ID: 85775195955

*9. Türkiye Yayıncılık Kurultayı Online, Türkiye Yayıncılar Birliğinin YouTube ve Facebook hesaplarından da canlı olarak yayınlanacaktır. Zoom webinar üzerinden katılım 500 kişi ile sınırlıdır.

Yayıncılık Dünyasından ve Duyurularımızdan Haberdar Olun.

Türkiye Yayıncılar Birliği E-Bültenine Abone Olmak İçin abonelik formunu doldurmanız yeterlidir.

E-Bülten üyeliği için kaydınız alındı.